POČASÍ
 

Sněžení
-5° / -10°
 
 Aktivní uživatelé
 
 Videa

Kategorie: Info + novinky

Magie ve hře

Získávání procent do magie používáním magie ve hře.

Používáš magii ve hře?
Předvádíš magii ostatním?
Bojuješ pomocí magie?
Nebo ji snad trénuješ mimo cvičiště?

Zkopíruj část hry s magií pod tento článek, napiš, v jaké hře a proč jsi magii využil. Přidej do tohoto příspěvku místo a čas, kde se hra odehrála a počkej na hodnocení.

Podle použití získáš procenta do magie!

Za každou zmínku v herním příspěvku + 5 % do magie.
Za každý další řádek + 1 % do magie.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Strana:  1 2 3 4   další »
icon , - odpovědět
Aurora Ava Wilson
25.2.2021 - 19:52 - Řeka - Magie Aether

Zavrčí když se k ní začne pohybovat jeho ruka, ale neútočí, jen dává jasně najevo, kdo je tady silnější a kdyby chtěla, tu ruku by mu ukousla. Jakmile ucítí jeho dotek na krku, ošije se a raději zavrčí. Pod jeho dotekem se najednou její srst začne měnit. Přímo tam kde dopadá jeho dlaň a hladí jí směrem na záda se jako rázovými vlnami mění barva bílé srsti na růžovou a poté hned zase zmizí.
---
Pod každým jeho dotekem se její srst zabarvila do sytější růžové. Magii ve vlčí podobě nemohla vědomě ovládat, takže pokud se toho kluk lekne, bude si muset vystačit sama. Nějak.
---
Při vytažení první šipky bolestivě zavyje, ale jakmile to znovu zopakuje automaticky po něm rafne, ale opět sklapne naprázdno, jen pár centimetrů od jeho ruky. Zadívá se na něj a na pár sekund její bílý kožich zčerná jako sama noc. Jen se otřese, aby se jí vrátila sněhobílá barva.
icon odpověděl(a)
Admin2
+13 % do magie aether
icon , - odpovědět
Stephanie Hoover
NEMOCNICE - 19.2.21 - 3:23 - ELEKTŘINA

„Okamžitě ji chci vidět!“ řekne vážně a kolem ní to zavibruje elektřinou až začne televize na pokoji problikávat a přístroj, který jí pípal nad hlavou se nezastavitelně rozkřičí na celý pokoj. „Kde je?!“ zavolá znovu a opět se pokusí vstát. Sestra se jí snaží chytit. Jakmile se její dlaně dotknou paže sestry, probije elektřinou a tím sestru trochu popálí. „Omlouvám se, já jen…opravdu ji potřebuji vidět.“
icon odpověděl(a)
Admin2
+8 % do magie elektřina
icon , - odpovědět
Thomas Accola
19.2.2021 - 2:31 - Hřbitov - Magie Ressurectio

Spolu pomalu kráčí hřbitovem. Je to zvláštní pocit, všechno kolem je najednou tak živé i přesto, že jsou na místě, kde jsou jen mrtví. Cítí jejich přítomnost až má pocit, že se ho můžou neviditelné ruce mrtvých lidí dotknout. Přejede mu po zádech mráz až se zatřese i přesto, že zima mu jako upírovi nevadí. Před očima mu proběhne pár duhových obrysů postav. Zrychleně zamrká a otočí hlavou směrem kam utíkali. Najednou zmizely. Zvláštní. Raději se soustředí na chůzi než dojdou na místo. Podrží Kennymu květinu a zhluboka se nadechne. Všechno je natolik intenzivní. Naposledy tady byl na dušičky a ani to Kennymu neřekl.
---
Drží Kennyho za ruku a snaží se ho držet i psychicky. Ale pod jeho dotekem se najednou ztratí v myšlenkách a před očima se mu promítne divný výjev. Auto, světla, křik a náraz. Je možné, že právě viděl autonehodu, která se stala Kennymu jako malému? Ještě více ho stiskne a s tím stiskne i oční víčka. Zhluboka se nadechne aby se uklidnil a nedal na sobě nic znát.
icon odpověděl(a)
Admin2
+14 % do magie ressurectio
icon , - odpovědět
Nimue Hoover
17.2.2021 - 22:20 - Nemocnice - Magie anchor

Místo vřelého doteku, který by se jí pokusil uklidnit, ucítí něco nepříjemného, studeného. To se jí vůbec nelíbí. Chce začít plakat, ale nic se neděje. Je příliš maličká, než aby chápala, co se děje. Už necítí jenom chlad, najednou je to něco mnohem horšího. Neví, co se to děje, někdo jí ubližuje? Proč se to děje? Její maličké tělíčko se začne svíjet bolestí. Její hlas znovu nabyde na síle. Znovu začne plakat, křičet, mnohem víc než předtím. Teď pro ní jistě někdo přijde, zavolají ten líbezný hlas, dají jí najíst jako když jí vyndali z jejího bezpečného místečka, znovu ucítí ten hřejivý dotek. Nestane se nic. Nikdo nepřijde. Bolestí pláče do doby, než se její očička zavřou. Ona si to zatím neuvědomuje, ale právě přes ni pošel duch zemřelého.
icon odpověděl(a)
Admin2
+11 % do magie anchor
icon , - odpovědět
Jeremiah Andrew Rosetti
17.2.2021 - 21:53 - Park - Zvláštní schopnost vnímavost

Už po několikáté za posledních pár dní má opravdu zvláštní pocit, že ho někdo sleduje. Jako kdyby cítil, že se za ním plíží, že mu někdo skoro až dýchá za krkem, ale vždy, když se otočí nikdo tam není. Nejspíše je to nemoc z povolání, jinak si to vysvětlit nedokáže.
icon odpověděl(a)
Admin2
+7 % do zvláštní schopnosti vnímavost
icon , - odpovědět
Leila H. M. Fitzgerald
11.2.2021 - 12:36 - Úplňková party - magie voda

Stoupne si tedy ke zdi, dál od hostů a veškerou svou soustředěnost věnuje iluzi hvězd a oblohy, kterou osvětluje úplněk. Její soustředěnost způsobí, že se na hladině drinku, který drží v ruce začnou tvořit drobná kolečka. Čím víc se soustředí na veškeré vytvořené iluze, tím více se hladina hýbá, dokonce se na ní začnou vytvářet drobné vlnky, které způsobí, že několik kapek vystříkne přímo jí do obličeje. Zadívá se tedy na skleničku a voda se uklidní.
icon odpověděl(a)
Admin2
+8 % do magie voda
icon , - odpovědět
Tamsin K. Dunn
9.2.2021 - 4:09 - Knihkupectví Librenia - Magie Telekineze

Jakmile to však Tamsin koutkem oka zachytí, instinktivně švihne rukou a pomocí své magie svíčku ihned uvede zpět do vzpřímené polohy, takže na stůl stihne dopadnout jen pár kapiček vosku. Oči jí přitom na moment zbělají, ale díky rychlosti této akce je to opravdu jen chvilka.
icon odpověděl(a)
Admin2
+7 % do magie telekineze
icon , - odpovědět
Clementine Mitchell
3.2.2021 - 12:44 - Banka - Magie Elektřiny

Upřeným pohledem sledovala blikající majáček na stěně, bez jediného mrknutí a alarm jí zvonil v uších jako kdyby stála přímo pod jeho vysílačem. Cítila jek jí po tváři zajiskřilo pár jiskřiček, které jí jemně lechtali na kůži. Stejně tak se opět objevili na jejích rukou, na pohled sice vypadala jako kdyby byla v transu a vůbec nevěděla, co právě teď dělá. Uvnitř své hlavy měla skoro dojem, jako kdyby magie ovládla její tělo a snažila se tmavovlásce vysvětlit, co má právě teď dělat. Díky soustředění se lehce mračila, probodávala tím pohledem blikající světélko. Blikání přidávalo na síle, dokud žárovky nepraskli a neroztříštili se na malé kousky čímž se místnost ponořila do úplné tmy. Jediné světlo v místnosti tak vydávala tmavovláska tím, jak po jejím těle tančili jiskřičky a její kůže jemně světélkovala, jako kdyby byla sama nabitá energií, kterou používala. Zůstávala stát na místě, se zastřeným pohledem a dál se soustředila, vůbec nevnímala že se jí pomalu začínala motat hlava namísto toho důsledkem soustředění pozvolna utichalo pískání alarmu, zpočátku to bylo jen neznatelné až nakonec utichlo úplně. Jen přes již poničen dveře, doléhalo do trezoru minimální hučení alarmu, neboť vyřadila alarm jen v místnosti, ve které se právě nacházeli. Ve tmě však dál vydávalo světlo jen to, jak jiskřičky dál poskakovali po jejím těle. Sako, které do teď svírala pevně v pravé dlani sklouzlo na podlahu a vzápětí za ním, se pomalu sesunula k zemi i ona. Jediné, co vnímala byli jiskry elektřiny, které jemně poskakovali po jejím těle jako kdyby se jí snažili znovu dobít, ale zbytek okolního světa šel naprosto mimo ni. Konečně úspěšně dokázala spolupracovat se svou magií, avšak stálo jí to veškerou energii. Jiskřičky tančili v pomalých intervalech a tmavovlásčina kůže přestala jemně světélkovat.
icon odpověděl(a)
Admin2
+21 % do magie elektřina
icon , - odpovědět
Dorian Enzo Jones
3.2.2021 - 9:30 - U Jonesů, Magie Logos Anima

Spinká, protože to dělá většinu svého života. Tentokrát se mu ale něco zdá. Nejprve to vůbec nechápe. Hraje si v domě a rozhlédne se ven, kde uvidí velkého krkavce. Je jím vyloženě fascinován a chce se vydat k němu, ale nemůže. Něco mu v tom brání. Snaží se víc. Po pár minutách se k němu začne plazit, ale než dorazí vůbec k oknu, tak krkavec odletí. Je z toho zmatený. Vůbec netuší, že je to nějaký sen. Chce toho ptáčka zpátky, chce si s ním hrát, nebo si ho ochočit. Ale je pryč.
icon odpověděl(a)
Admin2
+9 % do magie Logos Anima
icon , - odpovědět
Benjamin James Jones
3.2. U Jonesů - 1:34 - Magie voda

Neví je že úplněk, který funguje snad na všechny bytosti. Leží v postýlce a najednou se necítí vůbec dobře. Cítí se tak nějak sám, proto se docela nahlas rozbrečí až se v hrnečku s čajem vedle jeho postýlky objeví pár kruhů, které se vpíjejí do sebe a znovu a znovu. Jeho magií je voda, ale to jeho malá hlavička ještě nechápe. Jakmile se nad ním objeví mámin obličej uklidní se a tím se uklidní také čeření tekutiny v hrnečku. Jen si oddychne a mírně se usměje, když se jeho malé hlavičky dotkne její ruka.
---
Když se ale začne odtahovat a najednou cítí, že se s ním zase hýbe, začne pofňukávat a po pár sekundách brečet. U toho pána se mu líbilo! Proč s ním zase někdo hýbe! Při jeho dalším nářku se opět rozčeří voda v hrnečku s čajem. Malé vlnky opisují kulatý tvar nádobky až po chvilce vymizí, ale Benjaminův pláč pokračuje dál.
icon odpověděl(a)
Admin2
+12 % do magie voda

Strana:  1 2 3 4   další »