POČASÍ
 

Sněžení
-5° / -10°
 
 Aktivní uživatelé
 
 Videa

Kategorie: Info + novinky

Konkurz na vedoucího klanu

Jak již z názvu napovídá, vypsali jsme konkurz nejen na alfu smečky, ale i vedoucího klanu, který bude pro upíry a vimpury.

Přihlašovat se můžete taktéž do 20.3.2021

A co je potřeba udělat?

• zapsat se do konkurzu na vedoucího klanu (sem pod článek)
• být upír / vimpury
• být si jistý, že máš dost nápadů a času na vedení upířího klanu

Do přihlášky napiš:

• jméno své postavy, která by se stala vedoucm
• jaké pro to má postava vlohy (tedy proč právě ona, důležité vlastnosti, zkušenosti)
• nápady patřící k vedení (postavení a hierarchie, skupinové akce, trénování magie, souboje, sídlo, skupinová magie .. ??)

Po ukončení konkurzu se bude hlasovat o vedoucám klanu a k němu pomocníka / pomocníky. Proto vyhlásíme 2 - 3 místa.

Přihlášku posílej sem pod článek, kde vypíšeš všechny výše uvedené body.

Mít další členy do klanu výhodou. Proto se neboj zmínit i přislíbené členství od jiných hráčů.

Každý člen bude mít slevy v obchůdku a další výhody, na kterých se domluvíme.

Zájemcům přejeme hodně zdaru!

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Malia K. Accola
1. Malia Katherine Accola
2. Mal není ledajaká upírka a už vůbec by se nedala popsat jakožto novorozená. Narodila se jako člověk a přeměněna byla po necelém čtvrt století lidského života, díky čemuž po tomto světě chodí už téměř 160 let. Zažila si již mnohé a má bohaté zkušenosti jak s bojem s vlkodlaky, tak s členstvím v upířím klanu, neboť v Shadowhillu byla jednou ze členek klanu Noctem Domini, kde se účastnila tréninků i dalších společenských akcí. Kromě toho, že na svět přivedla svého úžasného upířího syna Thomase, kterého následně i sama vychovala, teď čeká ještě další upíří dcerku a hodlá ji vychovat stejně dobře, jako jejího staršího bratra. Její dvě magie a tři zvláštní schopnosti jí přidávají na síle a odhodlanosti bojovat za dobro ve světě až do posledního vydechnutí. Má srdce na správném místě a o klan by se starala jako o vlastní děti.
3. Plánování akcí a dalších vlastností samotného klanu bych nechala na spolupráci s pomocníky, byla bych ráda, kdybychom se společně dohodli na tom, jak bude klan fungovat, a odhlasovali si společnou magii, poznávací znamení, sídlo apod. Hierarchii klanu bych ponechala na 5 úrovních (vůdce, pomocníci, pokročilí, členové a nováčci). Mezi akce, které bych chtěla pořádat, by byl určitě ples klanu, jednou za 3-4 měsíce povinný společný trénink (na kterém by se vyhlašovalo i "povyšování" v rámci hierarchie klanu) a charitativní večírek (nějak se přece musí nemocnici ta ukradená krev vynahradit 10).